RER65F66R5RCSL
MFR.Part #
RER65F66R5RCSL
JLCPCB Part #
C6172758
Description
10W 66.5Ω Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ Plugin Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance