RNC60J1001DRB14
MFR.Part #
RNC60J1001DRB14
JLCPCB Part #
C1455561
Description
-65℃~+175℃ 1kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors