RER65F64R9RCSL
MFR.Part #
RER65F64R9RCSL
JLCPCB Part #
C1570451
Description
10W 64.9Ω Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance