RER65F63R4RC02
MFR.Part #
RER65F63R4RC02
JLCPCB Part #
C1569720
Description
10W 63.4Ω Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance