RER65F60R4RC02
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RER65F60R4RC02
JLCPCB Part #
C1570535
Package
Plugin
Description
10W 60.4Ω Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance