RER65F5R49RCSL
MFR.Part #
RER65F5R49RCSL
JLCPCB Part #
C1570401
Description
10W 5.49Ω Wirewound Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance