RER60F1250RC02
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RER60F1250RC02
JLCPCB Part #
C1569802
Package
Plugin
Description
125Ω 5W Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance