RER65F5R11RCSL
MFR.Part #
RER65F5R11RCSL
JLCPCB Part #
C1570392
Description
10W 5.11Ω Wirewound Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance