RER65F5620RCSL
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RER65F5620RCSL
JLCPCB Part #
C5847174
Package
Plugin
Description
10W 562Ω Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ Plugin Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance