AHA25AFB-2K94
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
AHA25AFB-2K94
JLCPCB Part #
C1568429
Package
Plugin
Description
2.94kΩ 25W Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS