RER65F3R74RCSL
MFR.Part #
RER65F3R74RCSL
JLCPCB Part #
C1570434
Description
10W 3.74Ω Wirewound Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance