SQBW3015RJFASTON
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
SQBW3015RJFASTON
JLCPCB Part #
C6297720
Package
Plugin
Description
15Ω 30W Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% Plugin Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS