RER65F1961RCSL
MFR.Part #
RER65F1961RCSL
JLCPCB Part #
C1570782
Description
1.96kΩ 10W Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance