RER65F1501MCSL
MFR.Part #
RER65F1501MCSL
JLCPCB Part #
C1571145
Description
1.5kΩ 10W Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance