RER65F2610RCSL
MFR.Part #
RER65F2610RCSL
JLCPCB Part #
C5847157
Description
10W 261Ω Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ Plugin Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance