RER65F1500MCSL
MFR.Part #
RER65F1500MCSL
JLCPCB Part #
C1570773
Description
10W 150Ω Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance