AHA25AFB-107R
MFR.Part #
AHA25AFB-107R
JLCPCB Part #
C1568291
Description
107Ω 25W Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS