RER60F8660RC02
MFR.Part #
RER60F8660RC02
JLCPCB Part #
C1569613
Description
5W 866Ω Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance