P0805E69R3BNT
MFR.Part #
P0805E69R3BNT
JLCPCB Part #
C3971418
Description
-55℃~+155℃ 200mW 69.3Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS