RER65F8660RC02
MFR.Part #
RER65F8660RC02
JLCPCB Part #
C1570174
Description
10W 866Ω Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance