BFC233845105
MFR.Part #
BFC233845105
JLCPCB Part #
C3298615
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-55℃~+105℃ 1uF 300V X2 ±10% 插件,P=27.5mm Safety Capacitors ROHS