RNC55H1541DSRE8
MFR.Part #
RNC55H1541DSRE8
JLCPCB Part #
C3511825
Description
-65℃~+175℃ 1.54kΩ 125mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors