RER60F6040MC02
MFR.Part #
RER60F6040MC02
JLCPCB Part #
C1573429
Description
5W 604Ω Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance