AHA10BJB-510R
MFR.Part #
AHA10BJB-510R
JLCPCB Part #
C1569312
Description
100W 510Ω Wirewound Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS