RER60F5R36RC02
MFR.Part #
RER60F5R36RC02
JLCPCB Part #
C1569641
Description
5.36Ω 5W Wirewound Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance