RER60F3R16RC02
MFR.Part #
RER60F3R16RC02
JLCPCB Part #
C5723024
Description
3.16Ω 5W Wirewound Resistor ±1% ±50ppm/℃ Plugin Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance