RER60F5760MCSL
MFR.Part #
RER60F5760MCSL
JLCPCB Part #
C1570086
Description
576Ω 5W Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance