RER60F5760MC02
MFR.Part #
RER60F5760MC02
JLCPCB Part #
C5723034
Description
576Ω 5W Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ Plugin Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance