RER45F51R0RC02
MFR.Part #
RER45F51R0RC02
JLCPCB Part #
C1571208
Description
10W 51Ω Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance