RER60F39R2RC02
MFR.Part #
RER60F39R2RC02
JLCPCB Part #
C1569831
Description
39.2Ω 5W Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance