RN65C2341BRSL
MFR.Part #
RN65C2341BRSL
JLCPCB Part #
C3358702
Description
-65℃~+175℃ 2.34kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors