RER60F2R74RC02
MFR.Part #
RER60F2R74RC02
JLCPCB Part #
C1569792
Description
2.74Ω 5W Wirewound Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance