RER70F3R57MCSL
MFR.Part #
RER70F3R57MCSL
JLCPCB Part #
C6643702
Description
20W 3.57Ω Wirewound Resistor ±1% ±50ppm/℃ Plugin Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance