RER60F2740RCSL
MFR.Part #
RER60F2740RCSL
JLCPCB Part #
C1570194
Description
274Ω 5W Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance