RER60F17R4RCSL
MFR.Part #
RER60F17R4RCSL
JLCPCB Part #
C1570207
Description
17.4Ω 5W Wirewound Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance