RER60F27R4RCSL
MFR.Part #
RER60F27R4RCSL
JLCPCB Part #
C1570206
Description
27.4Ω 5W Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance