SMC5K14CA-M3/I
MFR.Part #
SMC5K14CA-M3/I
JLCPCB Part #
C3707910
Package
DO-214AB(SMC)
Description
-55℃~+175℃ 14V 15.6V 216A 23.2V 2uA 5kW Bidirectional IEC 61000-4-2 TVS DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS