RER60F1270RCSL
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RER60F1270RCSL
JLCPCB Part #
C7278536
Package
Plugin
Description
127Ω 5W Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance