RN70D6810FBSL
MFR.Part #
RN70D6810FBSL
JLCPCB Part #
C1425226
Description
-65℃~+175℃ 681Ω 750mW Metal Film Resistors ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors