RER55F4990RC02
MFR.Part #
RER55F4990RC02
JLCPCB Part #
C1574328
Description
30W 499Ω Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance