RER55F3090RC02
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RER55F3090RC02
JLCPCB Part #
C1573579
Package
Plugin
Description
309Ω 30W Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance