RER55F2R49RCSL
MFR.Part #
RER55F2R49RCSL
JLCPCB Part #
C1573730
Description
2.49Ω 30W Wirewound Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance