TE100B2K2J
MFR.Part #
TE100B2K2J
JLCPCB Part #
C7121422
Description
100W 2.2kΩ Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS