RER55F23R2RC02
MFR.Part #
RER55F23R2RC02
JLCPCB Part #
C1573769
Description
23.2Ω 30W Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance