RER55F23R7RC02
MFR.Part #
RER55F23R7RC02
JLCPCB Part #
C1573720
Description
23.7Ω 30W Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance