RER55F1R78MC02
MFR.Part #
RER55F1R78MC02
JLCPCB Part #
C1573778
Description
1.78Ω 30W Wirewound Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance