TE1200B2R2J
MFR.Part #
TE1200B2R2J
JLCPCB Part #
C1573900
Description
1.2kW 2.2Ω ±440ppm/℃ ±5% 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS