RER55F1820MC02
MFR.Part #
RER55F1820MC02
JLCPCB Part #
C1574698
Description
182Ω 30W Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance