RER50F1820MC02
MFR.Part #
RER50F1820MC02
JLCPCB Part #
C1572604
Description
182Ω 20W Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance