RER50F56R2RCSL
MFR.Part #
RER50F56R2RCSL
JLCPCB Part #
C1574069
Description
20W 56.2Ω Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance